Objekt dhe toke afariste ne dhe te Bardhe (Ranil..

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 000 EUR

Komuna: Dardanë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Toke industrile ne shitje
Siperfaqja 30000 metra (3 hektare)
Objekte te ndertuara me 1990 me siperfaqe 6000 m2 te perdorshme per deponim, per prodhim, ...
Fabrika e tekstilit ish NITEX ka qene pronare e kesaj prone
Eshte privatizue para disa vitesh

Çmimi 1.200.000 euro

Vizitat ne prone mund te behen ne çdo kohe me marreveshje me ne

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim