Australorp

Shitet nga: Limi 11 Sht 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Dardanë
Shes 3 pula dhe 1 gjel qmimi 80€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim