Kafaz për pula vojse (per 960 cope)

Shitet nga: Hasan 13 Gsh 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1,5 EUR

Komuna: Dardanë
Kafazt jan te ruajtur dhe ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim