Plluma

Shitet nga: Plluma 09 Shk 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shes plluma, xhulija dyneka dhe tiplera. (9 Dyneka , 3 xhulija, 3 tiplera)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim