Pula shabo

Shitet nga: Erdonit 30 Sht 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shes 1 knus shabo dhe 2 pula jan zogza ende per info me te hollsishme kontaktoni ne 37745806207 edhe ne viber facebook Erdonit Rexhepaj bej ndrrime me shabo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim