Shabo

Shitet nga: Erdonit 24 Sht 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shes 1 knus shabo dhe 2 pula jan zogza ende per informata me te hollsishme kontaktoni ne 37745806207 edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim