Ushqimin e kafsheve (yshymin)

Shitet nga: Amir 28 Shk 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Dardanë
Shes ushqimin e kafsheve (yshymin): sanë, deteline, grure (400 dujë) si dhe komplet yshymin ne pleme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim