qen sharri

Shitet nga: elbunit 29 Dhj 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
qen sharri osht 3 muajsh esht racc shumm emir i ushqym weq me tomel dhe me mish me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim