Makin per paketimin e sheqerit

Shitet nga: Bajram 11 Nën 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
makina eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim