shes makina per PVC te ndryshme prodhim gjerman

Shitet nga: xhavit 21 Shk 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
SHES MAKINAT TE POSA ARDHURA NGA SHTETET E BASHKIMIT EVROPIAN PER PRODHIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PLASTIKA(PVC) MAKINAT JAN NE GJENDJE SHUM T EMIR TE SERVISUARA RREGULLISHT TE GATSHME QE TE FUTEN NE PRODHIM MENJEHERE
makina per larjen e gjamave hotmell tavolin pune dhe makin per argon gaz
MAKINAT PER SALLDIM (PEGLLA) ME NJE KOKE ME DY KOK ME TRI KOK POASHTU DHE ME KATER KOK
MAKINAT QE PASTROJN QOSHET DY COPE
MAKINA PER PRERJE PRECIZE ME DY KOKA
MAKINAT PER HAPJEN E VRIMAVE BAGLLAMAVE (FREZA) 2 COPE
MAKINAT PER HAPJEN E VRIMAVE PER DRENAZH 2 COpë
MAKINAT PER LLAJSNE 2 COPE
MAKIN PER PRERJEN E METALIT
KOMPRESOT PER KAPACITET TE MADH
THITHSE PER PLUHUR TE SHARRES maKinaT tani gjinden ne GJILAN ne magjistrale mund të me kontaktoni në numrat e telefonit në ipko dhe vala 049/044--212527 NE SJELLIM EDHE TJERA MAKINA ME POROSI NAG JASHT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim