Maqina per auto larje

Shitet nga: Meti Kastro 13 Dhj 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shitet maqina per larjen e veturav arsyja shutjes i kam 3 po qekjo pe don rrymen mat fort qmimi 170 shum pak i diskutueshm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim