Invetar per sallon te frizerve dhe/apo frizerave

Shitet nga: Inventar per frizer femra dhe/ose meshkuj 09 Pri 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Invetar shume shume i mire per sallon odulimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim