makina per bluarjen e mishit

Shitet nga: xxx 03 Maj 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet makina per bluarjen e mishit,makina kryen tri operacione ,,ngrirjen ,ngjeshjen e mishit dhe ngrirjen e lakrav. Shitet edhe frizi per qebaptore me enlares dhe me reklama
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim