Furrë e picav

Shitet nga: Rinor 10 Mar 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furr e picav me rrym,tre fazore,ne gjendje te rregullt Nga italia ,vetem shamotin nuk e ka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim