Furr e pulav

Shitet nga: Kadria 23 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furra osht ne gjendje tregull gjindet Ne Topanic Kumuna E Kamenices
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim