Furr me plin

Shitet nga: Lulzim 18 Maj 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furr me plin e pa perdorur e ardhur nga italija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim