Inventar

Shitet nga: pajtim 11 Pri 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Tavolina
Karrika
Fertez
Telivizor
En Të Kuzhines
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim