MAKINA PER PJEKJEN E PULAVE

Shitet nga: Shaban Krivaqa 08 Mar 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes makinen per pjekjen e pulave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim