Patanoster per tepisona

Shitet nga: Naser 22 Dhj 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Të tjera
Shes patanosterin (me motor) per mbajtjen e tepisonave me gjeresi 4metra.
Patanosteri eshte ne gjendje perfekte dhe me te gjitha pjeset e nevojshme.

Nr kontakt. + Viber: +377 44 989 747
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim