inox rosfrei rezervar 1200 litra

Shitet nga: fitim 11 Mar 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   660 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Të tjera
shes rezervarin e izoluar dhe me nxemje
044311854 Kamenice
rezervar cisterne inoks inox rosfai
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim