Kryejm punë me Bager 1.5 dhe frez kultivator

Shitet nga: Fetahu 07 Pri 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejm kryerjen e puneve te ndryshme me bager 1.5T, si dhe bejm frezatjem e arave me kultivator.

Fsh.Hodonoc/ Kamenicë

044/249/503
044/533/584
Mundë te bëni thirrje edhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim