Tenda dhe Karrika me qera

Shitet nga: Sami 27 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shërbimet : Për dasma
Tenda dhe karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim