Der e hymjes

Shitet nga: Fisi 18 Pri 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Dardanë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Der e hymjes e ardhur nga zvicrra por mua nuk me vyn dhe kam vendos qe ta shes 220 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim