Pastrimi ''LUMTURIA''

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kompania e pastrimit gjeneral ''LUMTURIA'' Gjilan 10 Sht 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm pastrimin gjeneral te shtepijave private ne menyr gjenerale me mjetet,detergjentet dhe puntoret tona,ju mirpresim ne keta nr,tel,044322488 dhe045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim