Pastrimi gjeneral''LUMTURIA''

Shitet nga: pastrimi ''LUMTURIA'' 24 Gsh 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Dardanë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm pastrimin gjeneral te shtepijave private ne menyr gjenerale me mjetet,detergjentet dhe puntoret tona,ju mirpresim ne keta nr,tel,044322488 dhe045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim