Transport

Shitet nga: erduan 06 Mar 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shërbimet : Të tjera
Bejme transportin e mallrave nga SERBIJA per ne KOSOV dhe anasjelltas.Per me shum informata na kontaktoni ne kete numer +381629715097 (VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim