Punojm Rrethoja shtepiake te zinguara dhe te pl..

Shitet nga: Hasan 11 Sht 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Punojme gilindera rrethoja shtepiake
Sipas porosis ,
Qmimi i volitshem info 044350254
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim