Pisha per muri te gjall dekorim rasad

Shitet nga: flamur 07 Mar 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Pisha te llojit mir per bukurin e pamjes dhe natyres pres blers serioz qmimi me marrveshje nr info: 044356342 +37744409954
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim