Safran

Shitet nga: Premton Thaqi 08 Jan 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Safran Bio i klasit te Pare. Bima me e shtrejt ne bote per shum semundje dhe ushqim.
Qmimi me pakice 8 euro 1 gram kurse 1 kg 6000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim