Mjalte origjinale

Shitet nga: Reshta 20 Gsh 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shesim mjalte natyrale ,origjinale me shumic dhe pakic . Gjithe te interesuarit mund te na kontaktojn ne numrin e telefonit ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim