Pisha per muri te gjall dokor rasad -mir se vini-

Shitet nga: flamur 07 Pri 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Të tjera
Pisha te llojit te mir per bukurin dhe pamje te natyres mirpres blers serioz qmimi ivolitshem sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim