Kpuc (Kundra)

Shitet nga: Bekim Shabani 28 Shk 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Jan shum te mira te sapo ardhura nga Austria pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim