Fujitsu Siemens E5730

Shitet nga: Nenad Živković 05 Dhj 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Markat Fujitsu Siemens E5730, shumë i qetë dhe i besueshëm

Intel Core 2 Duo E8400 3.00GHz, 6MB, 1333FSB {një nga më të madhe dual-core}

Socket 775

DDR2 2GB

Hard 160GB sektori i lirë i keq

Slot Integruar Graphics Intel GMA 4500 + PCI Express

windows 7 gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim