Gaming HP Core2DUO E8500

Shitet nga: Specialized Dje 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

59 EUR   75 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP)
Modeli: Compaq
Shes PC me keto performansa :
HP DC 7900 Tower
Core2DUO E8500 3.16Ghz 6mb cache 1333Mhz fsb
4GB Ram memory
160gb hdd
Kartele grafike Ati Radeon X2600XT ose Radeon HD 3650

Te pershtatshem per pune ne zyre dhe lojera te gjeneratave me te vjetra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim