Kompjuter PC + Tavoline + Karrike

Shitet nga: Golf 09 Jan 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Kompjutera desktop
*SHITEN EDHE NDAMAS
Shes Kompjuterin komplet me tavoline dhe karrike
Esht i formatum dhe i ka t'gjitha programet e nevojshme.
Per te punume ju garantoj me ni fjal.
Osht shum i mire amo po e shes se e kom bo ni llaptop e tash nuk pom vyn ky.

Performancat e kompjuterit jon kto:
-Processor = AMD Dual Core 2.60 GHz
-Ram = 4 GB
-Graphics Card = 256 MB
-HDD = 110 GB
-CD-Rom = DVD-RW
-Shtepiza = HP
-Monitori = DELL 17 inch

Per me shume shikoni fotot ose kontaktoni ne numrin e telefonit:
044-994-550 ose Viber: +386 49 382 881
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim