Monitor per Kompjuter HP

Shitet nga: mirlindi 01 Shk 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes monitorin per kompjuter shum i mir dhe shum i ruajtun i ardhun nga austria ngjyrat i ka shum te mira dhe ka ze te lart.
Per me shum info na kontaktoni ne kete numer.
044533721
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim