kompjuter

Shitet nga: Lirim 08 Mar 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Kompjuter Acer Aspire x1700 komplet me monitor zvoshnik testatur maus dhe tavolin.
Kompjuteri esht ne gjendje perfekte me keto performanca :
Intel Core 2 Duo
Ram Memorie 4GB DDR2
Hardisk (HDD) 320 Gb
Nividia GeForce G100
HDMI
DVD MULTI RECORDER + RW
Te interesuarit mund te kontaktoj ne ket numer po ashtu edhe Viber (049-301-932)--- (+38649301932)
FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM JUMIRPRESUM ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim