Acer Aspire 8942G Core i5/8gb ram/640gb 18.4"

Shitet nga: Acer 15 Pri 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Acer
Modeli: Aspire
Shes llaptopin e posaardhur nga CH me keto performansa :
Acer Aspire 8942G
Core i5 540M 2.53Ghz (3.2Ghz Turbo Boost)
8 gb ddr3
640GB HDD
Blue Ray + DVD RW
ATI Radeon HD 5650 1GB
18.4 " ULTRA HD LED Screen 1920x1080
Realtek Dolby Surround Sound 5.1 (5 +1 woofer built in speakers)
Wifi,Bluetooth, 71MaH Battery , charger

Llaptopi eshte i ruajtur dhe ne gjendje perfekte . I pershtatshem per editim te videove,fotove,projektim etj .

viber/Whatsapp : +38649177112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim