Laptop

Shitet nga: mirlindi 27 Shk 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet laptopi shum i mir i sapo ardhur nga gjermania nuk ka asnje problem eshte windows XP me ram memory 1GB dhe 2.0 GHz e mban shum baterien mund te behet qfar do windowsi per me shum info na kontaktoni ne kete numer 044545828
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim