Laptop Hp probook 6470b -i5

Shitet nga: arber 27 Nën 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet llaptopi ne gjendje shum te mire me keto performanca : procesori core i5 -3210m 2.5ghz me 4 gb ram dhe 500 hdd , ekrani 14 inc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim