Laptop

Shitet nga: samsung 17 Dhj 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes laptop samsung dhe boj ndrrim me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim