shes llaptop hp 1.87ghz 60gb hardisk ram1.50gb ..

Shitet nga: llaptop 28 Pri 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   78 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes llaptopin hp compaq intel 1.87ghz- 1.50ram (qe do te thot nje gig e gjyms) 60gb hardis windows 7 punon shum shpejt ne gjendje shum te mir teper i rujshem sikur i ri baterin nuk e mban posedon adapterin origjinal i sapo ardhur nga ch ka ze shum te madh dhe shum i pashem qmimi 80eu i diskutushem bej ndrrim me ndonje telefon lajm ne tel 044357489
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim