Samsung galaxy tab 2

Shitet nga: Endrit 12 Jan 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Tableta
Shes samsun galaxy tab 2 ne gjendje te rregull i ardhur nga zvicrra eshte shum pak i perdorur versini 4.1.2 po ashtu kemi edhe nje i ped 3 me sim kard 32 giga dhe i ped 2 me 16 giga 120 tab 2 160 i ped 2 200 i ped 3 mobi sho jonila dardan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim