PS 3 Slim 3 cd dhe dy kontroller

Shitet nga: ps 3 slim 08 Shk 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Dardanë
Shitet Ps 3 Slim me te gjitha paisjet dy kontroller dhe 3 Cd i ardhun nga zvicra , bej edhe ndrrim me qka tum konvenon +37744922151
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim