PS3.........................................

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Drin 12 Mar 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
shes PS3 është ne gjendje të mirë me një lojë dhe me një gjestik ka kabëll për të mbushur gjestikun ka internet etj.ndrrim me mobil PS3.........................................
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim