Sony PS3

Shitet nga: coli 23 Shk 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Dardanë
shes playstation 3. PS osht origjinal dhe me te vijn 2 wireless controller me kabllo mbushese dhe pajisjet tjera ( HDMI cable, adapter i PS) + nje set prej shum lojrave ( FIFA 15, GTA 5, Saints Row 3, Battlefield 4, far cry 3, COD Ghosts, Max Payne 3, COD Black Ops 2, COD MW3, Red Dead Redemption etj.) sony esht ne gjendje te rregullt funksionale.

qmimi i diskutueshem. ;)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim