XBOX live original

Shitet nga: mirlindi 01 Shk 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Dardanë
shes xbx live origjinal eshte shum i mir 1000 giga me 3 kontrollera (gjestika) dhe 1 pistolet per loje me 11 CD i pranon edhe cd original edhe fallso eshte i perdorun vetem nje jave i ardhun nga zvicra.
-Per me shum info na kontaktoni ne kete numer.
044533721
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim