Xbox original

Shitet nga: mirlindi 22 Shk 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Dardanë
shes XBOX original ne gjendje te rregullt nuk ka asnje problem me 12 CD 3 gjestika ( kontroller ) dhe nje kontroller pistolet . mund te bej ndonje zbritje shes urgjent me cmim shum te lir
45 euro per me shum na kontaktoni ne kete numer
044533721
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim