Perforcues zeri

Shitet nga: destan lakna 25 Nën 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
perforcues zeri Akai AM-M570 f
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim