PIONNER 255

Shitet nga: Linndii 23 Pri 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   120 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: 255
shes dy zvoshnika ne gjendje te rregullt zvoshnikat jan 30-qa pionner per ahengje te ndryshme kan zo shum munemi mi prowu te ardhur nga gjernomia qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim